mix-online

Wyślij nam swój materiał w formie ścieżek i ściągnij gotowy mix z naszego serwera.

Wytyczne techniczne

Dostarczone ścieżki powinny być w formacie wav co najmniej w jakości: 24 bit / 44 kHz. Wszystkie ścieżki muszą mieć jeden wspólny punkt startowy. Każda ze ścieżek powinna być odpowiednio opisana/nazwana (np. kick, snare, hh, bass, guitar, synth itd…). Upewnij się przed zgraniem śladów, że na sumie nie ma żadnego procesora, w szczególności limitera, kompresora, equalizera. Ścieżki nie mogą być przesterowane, powinny być wyedytowane, nastrojone i przygotowane do finalnego miksu – w przeciwnym wypadku będziemy musieli doliczyć dodatkowe koszty.

Prosimy o sugestie i referencje – naprowadzi nas to na charakter brzmienia które chcesz uzyskać. Jeśli jest to możliwe prześlij nam swój „wstępny miks”. Prosimy upewnić się, czy nie brakuje żadnej ścieżki oraz czy na pewno wszystkie zostały odpowiednio przygotowane i zgrane wg wytycznych technicznych. Nie „domiksowujemy” ścieżek do gotowego miksu. Poprawki do miksu wprowadzamy jednokrotnie.

Na koniec otrzymujesz od nas:

  • Gotowy mix w formacie wav 24 bit/44 kHz
  • Gotowy mix „odsłuchowy” w formacie 16 bit/44 kHz
  • Zmiksowany utwór w „stemach” czyli utwór podzielony na zmiksowane i zgrane warstwy takie jak drums, bass, synths, gitar, vox...
  • Acapellę oraz instrumentalną wersję utworu.